Kasutustingimused

Palun lugege hoolikalt läbi ja mõistke meie kasutustingimusi enne Pureks.ee veebisaidi kasutamist. Kui te ei nõustu nende tingimustega, palume teil veebisaidi kasutamine lõpetada.

1. Teenuste kasutamine

Pureks.ee veebisaiti võib kasutada ainult seaduslikeks ja lubatud eesmärkideks. Te nõustute mitte kasutama meie teenuseid ebaseaduslikul, kahjulikul, solvaval või muul viisil, mis võiks kahjustada teiste kasutajate või meie mainet.

2. Intellektuaalomandiõigused

Kõik Pureks.ee veebisaidil sisalduvad materjalid, sealhulgas tekstid, pildid, graafika, logod ja videod, on meie omand või litsentsitud meile ning neid kaitsevad autoriõigused ja muud intellektuaalomandiõigused. Te ei tohi ilma meie loata kasutada, kopeerida, levitada ega muul viisil kasutada meie materjale.

3. Kolmandate osapoolte lingid

Pureks.ee võib sisaldada linke kolmandate osapoolte veebisaitidele, mille sisu ja tegevust me ei kontrolli. Me ei vastuta kolmandate osapoolte veebisaitide sisu, privaatsustingimuste või tegevuste eest ning nende külastamine on teie enda vastutusel.

4. Vastutuse piiramine

Me ei garanteeri Pureks.ee veebisaidi kättesaadavust, täpsust ega usaldusväärsust. Te kasutate meie teenuseid omal vastutusel ja mõistate, et me ei vastuta teie teenuste kasutamisest või sellest tulenevate kahjude eest.

5. Muudatused kasutustingimustes

Me võime aeg-ajalt muuta meie kasutustingimusi, et peegeldada muutusi meie teenustes või seadusandluses. Uuendatud kasutustingimused jõustuvad kohe pärast nende avaldamist. Soovitame regulaarselt kontrollida kasutustingimuste muudatusi.

6. Kohaldatav õigus ja vaidluste lahendamine

Need kasutustingimused ja teie Pureks.ee veebisaidi kasutamisest tulenevad vaidlused reguleeritakse Eesti Vabariigi seaduste alusel. 

Kontaktandmed

Kui teil on küsimusi meie kasutustingimuste või veebisaidi kasutamise kohta, võtke meiega ühendust aadressil: info@pureks.ee +372 58072657.


Multipur OÜ

${item.title}
Privaatsustingmused Kasutustingimused
Oma veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsised aitavad analüüsida veebiliiklust ning annavad meile statistilist teavet.

${item.title}